Animacja świetlna i scenograficzna


Idź do treści

SPECYFIKACJA 2

PROJEKTORY EFEKTOWE

Projektory efektowe są idealne do projekcji obrazów, takich jak: logo na gablotach, regałach, oknach,ścianach, podłodze. Bardziej skuteczne modele mogą być stosowane na targach i w centrach handlowych jak również w plenerze. Gobo z logo firmy wraz z niezwykłymi efektami świetlnymi sprawią, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Państwa lokalu. W naszym asortymencie znajdują się projektory firmy Optikinetics.

K4

- jest to najmocniejszy projektor renomowanej firmy Optikinetics. Dzięki K4 można uzyskać mocny, ostry obraz z dużej odległości do 100 metrów w dużym natężeniu światła.

K2

- jest to jeden z najmocniejszych projektor renomowanej firmy Optikinetics. Dzięki K2 można uzyskać mocny, ostry obraz z dużej odległości do 70-80 metrów w dużym natężeniu światła.

Gobo Show

- to projektor, który stosowany jest do wyświetlania logo firmy. Jest idealny do zastosowania na wystawach sklepów i nie tylko.

Solar 250

- to łatwy w obsłudze projektor, dzięki któremu można uzyskać ruchome obrazy świetlne na takich powierzchniach jak: ściana, podłoga, sufit.


Do projektorów proponujemy szeroki asortyment efektowy typu: kasety, tarcze, tarcze liquid, koła, zegary...


Powrót do treści | Wróć do menu głównego