Animacja świetlna i scenograficzna


Idź do treści

GALERIA

Oferta sprzętowa firmy Animaxi Light:

GALERIA

Przedsięwzięcia obsługiwane przez firmę Animaxi Light

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE

Posiadamy projektory multimedialne z wymienną optyką o jasności świecenia od 1200 do 7000 ANSI lumenów firmy SANYO, a także BENQ z możliwością projekcji od 3 do 40 metrów.

ZOBACZ SPECYFIKACJĘ >>>

PROJEKTORY EFEKTOWE

Projektory efektowe to świetna alternatywa dla tzn. Mappingu 3D (nadal bardzo drogiego). Angażując niewielki wkład finansowy, te projektory mogą zrobić niesamowity show na budynkach!! Wykorzystując wspaniałe efekty, figury, oraz obrazy gwarantujemy Państwu niesamowite i niezapomniane wrażenia. W naszym asortymencie znajdują się projektory firmy Optikinetics.

ZOBACZ SPECYFIKACJĘ >>>

OŚWIETLENIE

Dysponujemy także profesjonalnym oświetleniem, które sprawi, że każda z organizowanych imprez nabierze blasku. W ofercie posiadamy: skanery, lasery, maszyny do dymu, stroboskopy ruchome, głowy, pary 56,64, reflektory prowadzące, reflektory w niebo.

EKRANY PROJEKCYJNE

Posiadamy ekrany firm Projecta, Avers Screen o rozmiarach: 5x4m do projekcji przedniej, które świetnie sprawdzają się na wszelkich letnich eventach, imprezach plenerowych i wewnątrz budynków. W związku ze znaczą powierzchnią ekranu, mogą one znaleźć zastosowanie w dużych salach i plenerze.

PLAZMY, LCD

Dzięki liderom rynku - firmom Samsung i LG oferujemy efektowne telewizory plazmowe i LCD o maksymalnych przekątnych ekranu dostępnych na rynku, pracujące w technologiii HD. Ekrany mogą być znakomitym uzupełnieniem targów, prezentacji, koncertów, itp.

NAGŁOŚNIENIE

Oferujemy również profesjonalne nagłośnienie firm JBL, Peavey, Shure na różnego rodzaju imprezy typu: eventy, konferencje, występy plenerowe. Na potrzeby Państwa imprez zapewniamy systemy frontowe, monitorowe, miksery, mikrofony bezprzewodowe i przewodowe. Gwarantujemy profesjonalny montaż sprzętu oraz obsługę.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego